Tam Vaktinde

İstenilen Miktarda

Geniş

Ürün Yelpazesi

Plastik Hammadde

Çözüm Ortağınız

  • İkitelli OSB, İPKAS Sanayi Sitesi 1/A Blok No: 6 Başakşehir/İstanbul - TÜRKİYE  
  • 0212 671 5191
  • 0212 671 5190
  • info@pluspolimer.com.tr

Tam Vaktinde

İstenilen Miktarda

Geniş

Ürün Yelpazesi

Plastik Hammadde

Çözüm Ortağınız

Hakkımızda

“Her ürün; en iyi imkanlarla, zamanında!”

Plus POLİMER, sektörde orijinal plastik hammadde ithalat, alım-satımı konusunda faaliyet göstermektedir. Müşterilerimize talep edilen ürünü en iyi imkanlarla zamanında ve en uygun fiyatlarla ulaştırmayı amaçlar. İstanbul’un ve Türkiye’nin her yerine günlük sevkiyatlarımız yapılmaktadır. Hakkımızda yapılan her iyi yorum bizler için gurur kaynağı ve kalite garantimizin teminatıdır.

Hakkımızda kısaca…

Şirketimiz farklı ödeme sistemleri ile hammadde tedarik edebileceğiniz, düzenli stok bulunduran, bağlantıları zamanında teslim eden bir firmadır. Bir torbadan bir kamyona kadar küçük büyük demeden aynı titizlikle satış yapmaktadır. Geçen her yıl daha da büyüyerek müşterilerinden ve tedarikçilerin başarı ödüllerini bir bir almaktadır. Kısa sürede elde ettiğimiz bu başarıda sektörün bize verdiği destek ve duyduğu güvenin payı büyüktür.

Misyonumuz, dünyada ve ülkemizde sürekli olarak büyüyen kalitesiyle ve rekabetçi pozisyonuyla saygın bir konumda kendine yer edinmektir. Kazandığımız tecrübelerden yararlanarak temiz ve dürüst satış noktası olabilmek, teknik serviste ilk akla gelen firma olabilmek, verdiğimiz teknik destek ve malzeme seçiminde ticari kaygıyı bir kenara bırakarak doğru ürünü önermek, tedarikçilerimizle tek şirket, müşterilerimizde bir ortak, çalışanlarımızla mutlu bir aile olabilmek ve doğru ürünü, doğru zamanda, doğru fiyata, istenilen miktarda sevk etmektir.

pluspolimer, üretim, fabrika, factory, plastik, plastic, plastics, production, manufacture, manufacturing, hakkımızda
pluspolimer, üretim, fabrika, factory, plastik, plastic, plastics, production, manufacture, manufacturing, hakkımızda
pluspolimer, üretim, fabrika, factory, plastik, plastic, plastics, production, manufacture, manufacturing, polymer, hakkımızda

“Müşteri odaklı yaklaşımı ve kalıcı çözüm misyonu ile faaliyetlerini başarıyla sürdüren Plus Polimer, güvenilir olmayı, kazandığımız tecrübelerden yararlanarak müşterilerimizle bir ortak, çalışanlarımızla mutlu bir aile olmayı hedefliyoruz.”

Top